Pomoc przy wyborze szamba

Potrzebujesz czegoś,możesz w czymś pomóc,czym się zajmujesz,itp.
ODPOWIEDZ
Lunaaa
Yamaha
Yamaha
Imie: Monika
Sprzęt: Yamaha

Pomoc przy wyborze szamba

Post autor: Lunaaa » środa, 4 kwietnia 2018, 22:46

Witam,
potrzebuję pomocy przy wyborze szamba do naszego domu. Wahamy się pomiędzy zbiornikiem betonowym, a zbiornikiem z PCV. Póki co wszystko przemawia za szambem wykonanym z betonu. Producent www.szambobetonowe.net.pl zapewnia takie szamba naprawdę wysokiej jakości, które mają dużą trwałość, wytrzymałość i są bezawaryjne, no a przede wszystkim - szczelne. Jest na nie udzielana również długa gwarancja. Oferta bardzo nam się podoba, więc prawdopodobnie skorzystamy, no, chyba że wskażecie jakieś argumenty przemawiające jednak za szambem z PCV...

Awatar użytkownika
Karp
Kawasaki
Kawasaki
Imie: Tomasz
Sprzęt: Kawasaki z1000 06

Re: Pomoc przy wyborze szamba

Post autor: Karp » wtorek, 10 kwietnia 2018, 10:46

Mam betonowe i przecieka, i nie tylko mi, niby uszczelnione jest,ale w glebie gliniastej i woda się do niego jakoś dostaję. Najlepiej to mała oczyszczalnie zamontować, teściu ma i tylko raz do roku czyszczą. Ja dopiero na 3firmie wywożącej ostalem, ponieważ 2 poprzednie leciały w kulki, jeżdżę tirkiem a koleś od szamba wywoził 4szamba beczka 18tys, szamba mają po 6tys. Oczywiście nikt się nie kapnal przez rok...

Awatar użytkownika
Karp
Kawasaki
Kawasaki
Imie: Tomasz
Sprzęt: Kawasaki z1000 06

Re: Pomoc przy wyborze szamba

Post autor: Karp » wtorek, 10 kwietnia 2018, 10:48

Betonowe ma plus taki że ma dużą wytrzymałość, np przy nawożeniu piasku pod trawnik to się przydało.
A PVC jest bankowo szczelniejsze, i łatwiejsze w montażu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”